Niedługo debiut Diablo IV. Kiedy możesz spodziewać się premiery?

Premiera Diablo IV

Oczekiwana premiera Diablo IV zbliża się wielkimi krokami, ale wiele osób nie jest pewnych, kiedy tak naprawdę zostanie wydana. Blizzard nie podał dokładnej daty premiery Diablo IV, przez co niektórzy czują się zaniepokojeni i niepewni. Rozumiemy, że możesz czuć się niecierpliwy i chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy gra zostanie wydana. Uważamy jednak, że ogłoszenie Blizzarda o tym, że gra będzie grywalna na BlizzConie 2019 jest dobrym znakiem, że robią postępy w rozwoju gry. Będziemy nadal aktualizować naszych czytelników, gdy pojawią się nowe informacje.

Diablo 4 już wkrótce!

Diablo IV to nadchodząca fabularna gra wideo akcji opracowana przez Blizzard Entertainment i ustalona do wydania przez Activision. Jest to czwarta odsłona serii Diablo. Gra została po raz pierwszy ogłoszona na BlizzCon 2019, z kinowym zwiastunem, po którym nastąpił zwiastun rozgrywki. Gra jest obecnie w fazie rozwoju dla konsol Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One. 

Gra jest osadzona po wydarzeniach z Diablo III: Reaper of Souls. Historia rozgrywa się na Sanctuary, świecie mrocznej fantazji i horroru, gdzie gracze napotkają revisitowe lokacje, takie jak Tristram. W grze pojawi się pięć grywalnych klas: Barbarian, Sorceress, Druid, Paladin i Amazon. Każda klasa będzie miała unikalne umiejętności i zdolności. Pojawi się również nowy tryb PvP o nazwie “The Fields of Hatred”, w którym gracze będą mogli walczyć ze sobą na arenach. 

Blizzard nie ogłosił jeszcze daty premiery Diablo IV, ale powiedzieli, że gra jest jeszcze “daleko” Na razie fani mogą oczekiwać, że więcej informacji zostanie ujawnionych w nadchodzących miesiącach. W międzyczasie fani mogą zapoznać się z ghost of tsushima recenzja, która ukazała się 17 lipca. Wprawdzie nie jest to gra RPG, ale ghost of tsushima to gra, która powinna pomóc fanom w przetrwaniu do czasu pojawienia się Diablo IV.

Diablo 4 data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale można się jej spodziewać w najbliższej przyszłości

Chociaż data premiery Diablo IV nie została jeszcze ogłoszona, oczekuje się, że zostanie wydana w najbliższej przyszłości. Gra została po raz pierwszy ogłoszona na BlizzCon w 2019 roku i od tego czasu Blizzard ciężko pracował, aby stworzyć wciągające i ekscytujące doświadczenie dla graczy. W Diablo IV gracze będą mogli wybierać spośród trzech różnych klas- Barbarian, Sorceress i Druid- każda z unikalnymi zdolnościami i stylami gry. Ponadto gra oferuje szeroką gamę lokacji do odkrycia, w tym tętniące życiem miasto Westmarch i mroczne dżungle Scosglen. Dzięki mieszance znanych i nowych elementów Diablo IV z pewnością przypadnie do gustu fanom serii.

Blizzard nie zdradza szczegółów, ale obiecuje, że warto będzie czekać

Podczas niedawnej imprezy BlizzCon, Blizzard Entertainment obiecał, że kolejna odsłona serii Diablo będzie warta czekania. Chociaż firma nie ujawniła żadnych konkretnych szczegółów dotyczących gry, zapewniła fanów, że ciężko pracuje nad stworzeniem wciągającego i ekscytującego doświadczenia. Według twórców, Diablo IV będzie charakteryzować się rozległym otwartym światem, wieloma grywalnymi klasami i głęboko spersonalizowanym systemem postaci. Ponadto gra będzie mogła pochwalić się nowymi systemami i mechanikami, które mają sprawić, że będzie to najbardziej wymagająca i satysfakcjonująca pozycja w serii do tej pory. Choć Diablo IV jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju, to zapowiada się na jedną z najbardziej oczekiwanych premier od lat. Jak dotąd Blizzardowi udawało się angażować fanów poprzez regularne aktualizacje i teasery i wydaje się, że zainteresowanie będzie rosło w miarę ujawniania kolejnych informacji o grze. Fani serii z niecierpliwością czekają na premierę, a na temat tego, czego można się spodziewać, krąży wiele spekulacji.

Fabuła w Diablo 4

W świecie Diablo siły dobra i zła są zamknięte w wiecznej walce. Gracz wciela się w rolę bohatera, który musi pokonać sługi Diablo, aby ostatecznie pokonać samego Pana Grozy. Akcja Diablo 4 rozpoczyna się po wydarzeniach z Diablo 3, gdzie świat ponownie pogrąża się w ciemności. Gracz musi wybrać jedną z pięciu różnych klas postaci – Barbarzyńcę, Krzyżowca, Łowcę Demonów, Mnicha lub Czarodzieja – każda z nich posiada własne unikalne umiejętności i styl gry. Następnie wyrusza na wyprawę, aby powstrzymać Diablo przed osiągnięciem jego nikczemnych celów. Po drodze stawiają czoła hordom wrogów i przemierzają zdradliwe tereny, a wszystko to w poszukiwaniu chwały i zemsty. Stawka w świecie Diablo nigdy nie była wyższa i tylko odważni mogą zwyciężyć.

Diablo 4 – wymagania sprzętowe

Kolejna odsłona serii Diablo to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Gracze z całego świata chcą powrócić do mrocznego, gotyckiego świata Sanktuarium i stawić czoła siłom zła. Zanim jednak rozpoczniesz swoją przygodę, musisz upewnić się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe dla Diablo 4. Dobra wiadomość jest taka, że wymagania te nie są szczególnie wymagające:

  • Procesor: Intel Core i3-9100 lub AMD Ryzen 3 2300X;
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1050 Ti lub Radeon R9 380X;
  • RAM: 8GB;
  • Wolna przestrzeń dyskowa: około 55GB.

Dzięki tym prostym wymaganiom, prawie każdy gracz PC powinien być w stanie cieszyć się Diablo 4 po premierze jeszcze w tym roku.

Przedsprzedaż Diablo 4 jeszcze w tym roku

Blizzard entertainment ogłosił, że zamówienia przedpremierowe na bardzo oczekiwaną grę, Diablo 4, zostaną otwarte jeszcze w tym roku. Gra ma się ukazać na początku 2023 roku i będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dla fanów franczyzy jest to ekscytująca wiadomość, ponieważ ostatnia odsłona serii została wydana ponad 10 lat temu. Diablo 4 będzie zawierać nowy i ulepszony silnik graficzny, a także zaktualizowany system walki. Ponadto gra będzie się toczyć w świecie Sanctuary, który jest pełen nowych lokacji do odkrycia. Dzięki połączeniu najnowocześniejszej technologii i klasycznej rozgrywki Diablo 4 z pewnością przypadnie do gustu graczom w każdym wieku. Dlatego już dziś zamów swój egzemplarz w przedsprzedaży!

Wniosek

Blizzard nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery Diablo IV, ale możemy się jej spodziewać w niedalekiej przyszłości. W międzyczasie pamiętajcie o zapisaniu się do bety i śledźcie Blizzcon, gdzie być może ogłoszą bardziej oficjalną zapowiedź. Będziemy kontynuować aktualizację, gdy pojawią się nowe informacje. Jesteście podekscytowani Diablo IV?

Poprzedni Artykuł

11 najlepszych darmowych gier w Epik Games Store 2022

Następny Artykuł

Ogromna współpraca! Robert Lewandowski wraz z Aimcontrollers stworzyli pady do Xboxa i PS5

Możesz być zainteresowany …