Premiera Wiedźmina 4 – kiedy możesz spodziewać się tego hitu? 

Premiera Wiedźmina 4

Oczekiwanie na kolejną odsłonę ulubionej serii gier może być męczące. Masz wrażenie, że minęła cała wieczność, odkąd wyszedł ostatni film o Wiedźminie. CD Projekt Red, twórcy gry Wiedźmin, nie ujawnili daty premiery czwartej części serii. Fani gier o Wiedźminie z niecierpliwością czekają na wieści o zbliżającej się premierze Wiedźmina 4. Plotki i spekulacje szaleją w mediach społecznościowych i na forach gamingowych.

Wszystkie najnowsze wiadomości i plotki na temat Wiedźmina 4 mamy właśnie tutaj. Bądź na bieżąco z naszą relacją, aby dowiedzieć się, kiedy możesz spodziewać się tej przebojowej gry na półkach sklepowych.

Seria Wiedźmin i gry CD Projekt — ogromny sukces

Seria Wiedźmin firmy CD Projekt Red odniosła ogromny sukces, a Wiedźmin 3 zdobył uznanie krytyków i odniósł sukces komercyjny. Wiedźmin 4 ma kontynuować ten trend, a wielu graczy z chęcią powróci do świata Geralta z Rivii. CD Projekt Red wykazał się również chęcią eksperymentowania z innymi gatunkami gier — niedawno wydany cyberpunk 2077 był odejściem od fantastycznej scenerii serii Wiedźmin. To pokazuje, że studio jest skłonne do podejmowania ryzyka i próbowania nowych rzeczy, co zawsze jest ekscytujące dla graczy. Z Wiedźminem 4 na horyzoncie, wygląda na to, że CD Projekt Red będzie kontynuować swoją passę tworzenia świetnych gier.

Data premiery Wiedźmina 4 – plotki a oficjalne ogłoszenia

Wiedźmin 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, a fani z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek wiadomości dotyczące daty premiery. Niestety, nie ma żadnych oficjalnych informacji od dewelopera CD Projekt Red na temat tego, kiedy gra zostanie wydana. Nie przeszkodziło to jednak fanom w spekulacjach na temat tego, kiedy może się ona ukazać. Niektórzy uważają, że gra zadebiutuje w 2022 roku, a inni, że może to być nawet 2023 rok. Prawda jest taka, że nikt nie wie na pewno, kiedy Wiedźmin 4 zostanie wydany. Fani mogą być jednak pewni, że CD Projekt Red ogłosi datę premiery, gdy tylko będzie miał coś konkretnego do przekazania. Do tego czasu wszyscy będą musieli po prostu cierpliwie czekać na nowe informacje.

Czego możemy się spodziewać w Wiedźminie 4 – fabuła i postacie?

Minęły ponad dwa lata od czasu, gdy po raz ostatni weszliśmy do świata Wiedźmina, a fani z niecierpliwością czekają na czwartą część serii. Czego więc możemy się spodziewać po Wiedźminie 4? Niestety, na chwilę obecną niewiele wiadomo o grze, ponieważ CD Projekt Red nie ujawnia szczegółów dotyczących jej powstawania. Możemy jednak snuć pewne domysły na podstawie poprzednich gier z serii. Biorąc pod uwagę, że Wiedźmin 3 zakończył się pewnym cliffhangerem, prawdopodobne jest, że Wiedźmin 4 gra rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniej części. Możemy spodziewać się powrotu ulubionych postaci, takich jak Geralt i Triss, a także wielu nowych twarzy. Niezależnie od kierunku, w jakim CD Projekt Red podąży z Wiedźminem 4, jedno jest pewne: będzie to kolejna wciągająca przygoda w jednym z najbardziej ukochanych światów gier.

Wiedźmin 4 – mechanika, funkcje sieciowe, jakie platformy CD Projekt RED weźmie pod uwagę?

Wydając Wiedźmina 3, CD Projekt RED udowodnił, że jest mistrzem gatunku RPG z otwartym światem. Wiedźmin 3 był chwalony za swój rozległy i szczegółowy świat, złożoną i wciągającą fabułę, a także za zwartą i satysfakcjonującą mechanikę walki. Sukces Wiedźmina 3 sprawił, że fani już czekają na kolejną odsłonę serii. Oto co wiemy do tej pory o Wiedźminie 4:

  1. Po pierwsze i najważniejsze, nowy Wiedźmin 4 będzie grą dla jednego gracza. Jest to zgodne z główną filozofią serii, która zawsze była o osobistej podróży Geralta. CD Projekt RED stwierdził jednak, że jest zainteresowany eksploracją rozgrywki wieloosobowej w przyszłości, więc możliwe, że zobaczymy tryb wieloosobowy w Wiedźminie 4.
  2. Jeśli chodzi o mechanikę, Wiedźmin 4 będzie bazował na fundamentach stworzonych przez Wiedźmina 3. System walki zostanie rozbudowany i udoskonalony, a świat będzie jeszcze bardziej szczegółowy i interaktywny niż dotychczas. Ponadto CD Projekt RED wyraził zainteresowanie integracją treści tworzonych przez użytkowników z grą, więc być może zobaczymy wsparcie dla modów lub inne funkcje stworzone przez społeczność.
  3. Jeśli chodzi o platformy, Wiedźmin 4 zostanie prawdopodobnie wydany na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jednakże, biorąc pod uwagę sukces portu Wiedźmina 3 na Nintendo Switch, możliwe jest, że zobaczymy również wersję Wiedźmina 4 na Switcha. Niezależnie od tego, na jakich platformach zostanie wydany, jesteśmy pewni, że Wiedźmin 4 będzie niesamowitą grą.

Wymagania sprzętowe Wiedźmina 4 na PC

Jeśli planujesz grać w Wiedźmina 4 na komputerze, musisz upewnić się, że twój komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe. 

PodzespołyMinimalne wymagania sprzętoweRekomendowane wymagania
ProcesorIntel Core i5-2500K 3.3 GHz lub AMD FX-6300 3.5 GHzIntel Core i7-4770K 3.5 GHz lub AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
RAM8 GB12 GB
GrafikaGeForce GTX 770 / Radeon R9 280GeForce GTX 1060 / Radeon RX 480
SystemWin 10Win 10
Miejsce na dysku150 GB150 GB

Jeśli Twój komputer spełnia wszystkie te wymagania, to powinieneś być w stanie zagrać w Wiedźmina 4 bez żadnych problemów. Jeśli jednak Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań, możesz napotkać problemy takie jak lagi lub zacinanie się. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że będziesz mógł zagrać w Wiedźmina 4 na swoim komputerze, upewnij się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe.

Wniosek

Wiedźmin 4 jest niecierpliwie wyczekiwany przez wielu, i nie ma się co dziwić, biorąc pod uwagę popularność serii. Choć oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, możemy snuć pewne przypuszczenia na temat tego, kiedy fani przebojowej serii mogą spodziewać się, że Geralt z Rivii ponownie uświetni ich ekrany. Nic jednak nie zostało jeszcze potwierdzone, więc fani będą musieli po prostu poczekać i zobaczyć. W międzyczasie mogą cieszyć się innymi świetnymi grami, takimi jak farcry 5 opinie, który został wydany na początku tego roku i otrzymał pozytywne recenzje od krytyków.

Następny Artykuł

11 najlepszych darmowych gier w Epik Games Store 2022

Możesz być zainteresowany …