Stylowe wózki dziecięce

Wózek wielofunkcyjny, jak i klasyczna spacerówka czy wózek głęboki występują dzisiaj w bardzo wielu wersjach. Osobną kategorię tworzą stylowe wózki premium. Czy warto w nie zainwestować?

Nowoczesne wózki dziecięce — funkcjonalność i estetyka 

Najlepsze wózki dziecięce renomowanych producentów łączą w sobie wysoką funkcjonalność i ciekawą estetykę. Kiedy chcesz wybrać wózek dla swojej pociechy, oczywiście najpierw zwracasz uwagę na konkretne rozwiązania projektowe. Dzisiaj rodzice oczekują od wózka łatwego prowadzenia, odpowiedniej amortyzacji, właściwego wyprofilowania gwarantującego dziecku maksymalną wygodę. Liczą się więc koła piankowe, stelaż z regulacją sztywności zawieszenia, odpowiednia grubość materacyka, jego oddychalność, dobre hamulce oraz wiele innych. Nowoczesne wózki odpowiadają na wszystkie tego typu oczekiwania. Ponadto, do wyboru są wózki w bardzo różnej estetyce. Możesz postawić dla klasycznie jednolite wózki, jak i na te znacznie bardziej kolorowe. Wiele zależy tutaj od twoich indywidualnych preferencji. Do wyboru masz gondolę, spacerówkę, a także wózki wielofunkcyjne – 2w1 oraz 3w1 z fotelikiem samochodowym. 

Wózek dziecięcy premium — czym się wyróżnia?

Stylowy wózek spacerowy to propozycja dla rodziców, który cenią sobie nie tylko maksymalną funkcjonalność, lecz także najwyższą estetykę. W wózkach tych niezależnie, czy mowa o propozycjach z gondolą, czy tych dla starszych dzieci, zastosowane są wszystkie cenne rozwiązania funkcjonalne, sprawdzone przez producentów w innych modelach wózków przez dłuższy czas. Jakość wykonania wózka od strony estetycznej jest jednak w tym przypadku wyjątkowa: https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/wielofunkcyjne/klasy-premium/p/2_1_1145. Przede wszystkim wykorzystane są tutaj najwyższej jakości materiały, które gwarantują wyjątkową trwałość wózka, jego odporność na warunki atmosferyczne, perfekcyjny wygląd. Kolejny element to wyjątkowe printy, autorskie nadruki, oryginalne wykończenia. Bardzo dużą popularnością cieszą się specjalne linie wózków premium sygnowane nazwiskami znanych osób z mediów czy świata sportu. 

W końcu stylowe wózki często uzupełniane są rozwiązaniami, które nie są dostępne w klasycznych modelach danego producenta. Pojawiają się od razu w komplecie z wózkiem wyjątkowe mufki dla rodziców, torby, butelka na mleko czy wodę wraz z dopasowanym pokrowcem. Tego typu dodatki podnoszą jeszcze ogólny standard całego zestawu. Wszystko oczywiście dalej jest wykończone z najwyższą troską o każdy detal. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie tego typu wózkami stale rośnie. 

Wózki wielofunkcyjne, wózki bliźniacze

W klasie premium znaleźć możesz każdy rodzaj wózka. Na początek dla niemowlaków producenci proponują wózki z szeroką i wygodną gondolą, pięknie wykończone, o idealnej amortyzacji. Potem możesz zmienić wózek na ten posiadający siedzisko spacerowe — to rozwiązanie dla dziecka, które już samodzielnie siedzi, a także czasem i chodzi. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są wózki 2w1, a więc te, które najpierw mogą być wykorzystywane jako te głębokie, a potem jako klasyczne spacerówki. Taki zakup jednego wózka premium czasem okazuje się opłacalny pod bardzo różnymi względami. Jest on w stanie posłużyć przez cały czas nie tylko twojemu dziecku, ale i kolejnemu w rodzinie lub maluchowi, który właśnie urodził się u przyjaciół. Osobną kategorię stanowią wózki bliźniacze, natomiast także i one występują w klasie premium. Dla rodziców dwójki maluchów wózek w najwyższym możliwym standardzie to cenne udogodnienie na co dzień.