Top 6 darmowych gier przeglądarkowych online z nieoczekiwaną fabułą

6 Darmowych Gier Przeglądarkowych

Większość gier online na przeglądarkę to tylko bezmyślna rozrywka. Klikasz i robisz w kółko to samo, bez żadnej realnej korzyści. Chociaż istnieją stare gry przeglądarkowe, które oferują niespodziewaną fabułę, poniższe sześć gier należy do najlepszych. Wszystkie z nich są darmowe i wszystkie oferują wyjątkowe i wciągające doświadczenie. Czy nie chcesz, aby Twoje darmowe gry online przeglądarkowe były czymś więcej niż tylko sposobem na marnowanie czasu? Czy nie chciałbyś być zaskoczony niespodziewaną fabułą, która sprawi, że będziesz wracać po więcej? Mamy właśnie coś takiego. Nasza lista 6 najlepszych darmowych gier na przeglądarkę z niespodziewaną fabułą zapewni ci rozrywkę na długie godziny. Z fabułą, która sięga od mrocznej i pełnej napięcia do lekkiej i zabawnej, każdy znajdzie coś dla siebie. Na co więc czekasz? Zacznij grać już dziś!

CrossCode

CrossCode to jedna z najpopularniejszych darmowych gier przeglądarkowych online. Posiada unikalną i niespodziewaną fabułę, która odróżnia ją od innych gier w swoim gatunku. Akcja gry toczy się w roku 2064, w przyszłości, w której światu zagraża inwazja obcych. Gracz wciela się w rolę młodej kobiety o imieniu Sarah, która musi użyć swoich specjalnych mocy, aby uratować świat przed zniszczeniem. Gra jest dostępna na poniżej wymienionych platformach:

PlatformaOd
Linux, macOS, Windows20.09.2018
Switch, PS4, Xbox One09.07.2020
Xbox Series X/S10.11.2020
Playstation 529.06.2021

CrossCode to szybka i pełna akcji gra, która zapewni ci rozrywkę na długie godziny. Jeśli szukasz wyjątkowej i wymagającej gry przeglądarkowej, CrossCode jest zdecydowanie warta sprawdzenia.

Room

“Room” to darmowa gra przeglądarkowa online, która opowiada historię młodej kobiety, która budzi się w dziwnym pokoju bez pamięci o tym, jak się tam znalazła. Badając otoczenie, uświadamia sobie, że pokój jest w rzeczywistości więzienną celą. Z pomocą tajemniczego głosu musi znaleźć sposób na ucieczkę. “Room” to wyjątkowe i wciągające doświadczenie w grze, które utrzyma Cię w napięciu do samego końca. Gra jest również godna uwagi ze względu na niespodziewaną i dającą do myślenia fabułę. Jeśli szukasz nowej i ekscytującej gry online, “Room” jest zdecydowanie warta sprawdzenia.

Hotel Rusty Lake

“Hotel Rusty Lake” to darmowa gra przeglądarkowa online z niespodziewaną fabułą. Gra rozpoczyna się od tego, że postać gracza, właściciel hotelu, otrzymuje list od swojego zrażonego brata. W liście tym gracz prosi o przybycie do Rusty Lake, odległego miejsca, aby pomóc w jakiejś nieokreślonej sprawie. Po przybyciu na miejsce gracz odkrywa, że jego brat został zabity i musi przejąć jego rolę w prowadzeniu hotelu. Od tego momentu gra nabiera surrealistycznego charakteru, gdyż gracz musi pomóc różnym gościom zameldować się w hotelu i rozwiązać zagadki związane z ich pobytem. “Hotel Rusty Lake” to wyjątkowa i wciągająca gra, która z pewnością zaskoczy i zachwyci graczy w każdym wieku.

Night in the Woods

“Night in the Woods” gry online przeglądarka 2D, która została wydana w lutym 2017 roku. Gracz wciela się w rolę Mae, 20-letniej kotki, która właśnie rzuciła studia i wróciła do rodzinnego miasta. Mae szybko odkrywa, że w Possum Springs dzieje się coś dziwnego i to do niej należy odkrycie tajemnicy. “Night in the Woods” zawiera niespodziewaną i naładowaną emocjami historię, ze złożonymi postaciami i wieloma zakończeniami. Ręcznie rysowany styl graficzny gry jest zarówno piękny, jak i niesamowity, a klimatyczna ścieżka dźwiękowa jeszcze bardziej potęguje nastrój. Niektóre z podobnych gier do tej pozycji to:

  • Life is Strange;
  • Life is Strange 2;
  • Beacon Pines;
  • As Dusk Falls;
  • Tell Me Why.

“Night in the Woods” to unikalne i na wskroś wciągające doświadczenie, którego gracze nie będą chcieli przegapić.

Oxenfree

“Oxenfree” to darmowa gra przeglądarkowa online, która zdobyła wiele uwagi dzięki swojej nieoczekiwanej fabule. Gra opowiada o grupie przyjaciół, którzy podczas wycieczki na wyspę zostają uwikłani w nadprzyrodzony incydent. Jako gracz musisz dokonywać wyborów, które wpłyną na przebieg historii. “Oxenfree” znane jest z klimatycznej grafiki i niesamowitej ścieżki dźwiękowej, które to elementy przyczyniają się do niepokojącego tonu gry. Chociaż rozgrywka jest dość prosta, rozgałęziona fabuła gry zapewnia wiele możliwości powtórzenia. Dzięki wyjątkowemu założeniu i wciągającej rozgrywce, “Oxenfree” jest warta sprawdzenia dla każdego, kto szuka nowej gry przeglądarkowej do wypróbowania.

What Remains of Edith Finch

“What Remains of Edith Finch” to darmowa gra przeglądarkowa online z niespodziewaną fabułą. Gra osadzona jest na początku XX wieku i śledzi historię Edith Finch, młodej kobiety, która jest ostatnim żyjącym członkiem swojej rodziny. Wcielając się w postać Edith, będziesz odkrywać rozległą posiadłość rodziny i poznawać mroczne sekrety, które od pokoleń nawiedzają rodzinę Finchów. Chociaż “What Remains of Edith Finch” jest darmową grą online, posiada wysokiej jakości grafikę i rozgrywkę, która dorównuje komercyjnym wydaniom. Ponadto, unikalna fabuła gry sprawi, że będziesz trzymał się jej od początku do końca. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym graczem, czy zatwardziałym fanem, “What Remains of Edith Finch” jest zdecydowanie warta sprawdzenia.

Wniosek

Jeśli szukasz nowej gry do zagrania i chcesz czegoś z nieoczekiwaną fabułą, sprawdź jedną z sześciu wymienionych powyżej gier. Wszystkie są darmowe przeglądarkowe gry online, które z pewnością zapewnią Ci rozrywkę.przeglądarkowe gry online

Poprzedni Artykuł

Ogromna współpraca! Robert Lewandowski wraz z Aimcontrollers stworzyli pady do Xboxa i PS5

Następny Artykuł

Gamescom 2022 zbliża się wielkimi krokami. Czego możesz oczekiwać?

Możesz być zainteresowany …